Онлайн заявка

Перевод с карты на карту

Курсы обмена валют

Новости

Наши новости

Далее ›

Интернет банкинг PAY.CIB

Для новых клиентов с 03.11.2016 Далее ›

Скачать установщик
ПЕРВЫЙ ВХОД В СИСТЕМУ
Зарплатный проект

Для клиентов, зарегистрированных ранее (до 03.11.2016) Далее ›

Банковские гарантии

гарантии на Ваших условиях

Далее ›

Mastercard Більше Black – нова програма лояльності для власників преміальних карток Platinum від АТ «КІБ».

Більше Black– це нова програма лояльності для держателів преміальних карток рівня Platinum. Відтепер зареєстровані в програмі Mastercard Більше клієнти АТ «КІБ» можуть накопичувати два види балів:

  • Преміальні – за розрахунки карткою Platinum;
  • Звичайні – за розрахунки карткою Standard.  

За кожну транзакцію преміальною картою, її власнику будуть нараховуватися преміальні бали (1 транзакція – 1 бал). За них можна буде купити пропозиції від преміальних партнерів.

Користувачі з зареєстрованими картками Standard зможуть придбати стандартні пропозиції Mastercard Більше як за звичайні бали, так і за преміальні. Купуючи стандартні пропозиції бали цих двох категорій можна буде додавати.

В каталозі для зареєстрованих користувачів, які накопичують бали преміальними та стандартними картками представлено два види пропозицій – преміальні (які можна придбати виключно за преміальні бали) та стандартні (які можна придбати за звичайні бали чи за суму звичайних тапреміальних балів).

Нова платформа – це ще більше акційних та бонусних пропозицій для VIP-клієнтівАТ «КІБ», що гарантує ще більше можливостей відвідати унікальні заходи по всьому світу, отримати незабутні враження та безцінний досвід.

 

 

Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сайті.