Онлайн заявка

Переказ з картки на картку

Курси обміну валют

Новини

Наші новини

Далi ›

Інтернет банкінг PAY.CIB

Для нових клієнтів з 03.11.2016 Далі ›

Завантажити інсталятор
Інструкція
Зарплатний проект

Для клієнтів, зареєстрованих раніше (до 03.11.2016) Далі ›

Банківські гарантії

ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ СІВ

Далi ›

ComInBank видав черговий транш українському підприємцеві

В рамках узгодженого кредитного договору на суму 25 млн. грн. ComInBank видав черговий транш в розмірі 5 млн. грн. на поповнення обігових коштів підприємцю Сергію Решоткі, який, крім оптової реалізації палива, володіє мережею АЗС, що оперують під брендом «RLS».

 

Підприємець з Кривого Рогу імпортує нафтопродукти в основному з Литви і Білорусії, маючи договірні відносини з великими європейськими виробниками нафтопродуктів.«Висока якість продукції і задоволені клієнти - це основні критерії, якими я керуюся в моїй роботі. За такими ж критеріями я обираю партнерів. ComInBank радує оперативністю в прийнятті рішень. Я ціную те, що «індивідуальний підхід» для банку не просто рекламне гасло, а об'єктивна реальність» - коментує Сергій Решотка.

 

Крім цього, бізнесмен займається виробництвом залізобетонних виробів для промислових підприємств міста Кривий Ріг та перевезеннями вантажним автотранспортом.

 

«Фінансування представників МСБ - наша стратегія в корпоративному сегменті» - коментує директор корпоративного бізнесу Андрій Гонтажевський.- Довгострокове партнерство, динамічний розвиток, зважена кредитна політика, ретельний аналіз позичальників - фундаментальні принципи побудови нашого іміджу на банківському ринку».

 

Станом на 01.06.2016 банк виконує всі нормативи НБУ зі значним перевищенням. Так, норматив адекватності капіталу Н2 становить 49,88% (при нормативі 10%), норматив миттєвої ліквідності Н4 становить 86,54% (при нормативі 20%), норматив поточної ліквідності Н5 - 142,41% (при нормативі 40%), норматив короткострокової ліквідності (Н6) - 139,15 (при нормативі 60%).