Онлайн заявка

Переказ з картки на картку

Курси обміну валют

Новини

Наші новини

Далi ›

Інтернет банкінг PAY.CIB

Для нових клієнтів з 03.11.2016 Далі ›

Завантажити інсталятор
Інструкція
Зарплатний проект

Для клієнтів, зареєстрованих раніше (до 03.11.2016) Далі ›

Банківські гарантії

ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ СІВ

Далi ›

Зміни умов сервісів Мастеркард для платіжник карток Platinum від АТ «КІБ»

Шановні Клієнти, просимо звернути увагу на деякі зміни умов сервісів Мастеркард, а саме:
 
  • з 1 липня для платіжних карт Mastercard Platinum запускаються нові сервіси в аеропорту Бориспіль термінал F (бізнес зал в зоні міжнародних вильотів, фастлайн на виліт і приліт, стійка швидкої реєстрації та здачі багажу), фастлайн на виліт і приліт в аеропорту «Київ» (Жуляни), а також бізнес зал в зоні міжнародних і внутрішніх вильотів в аеропорту «Львів» і бізнес зал в зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Харків». Доступ до сервісів буде здійснюватися при наявності транзакцій по карті на суму від 6000 грн за останні 30 + 5 днів (за винятком вихідних перед вильотом).
  • з 1 липня платіжні карти Mastercard Platinum зможуть скористатися існуючими сервісами (бізнес зал в зоні міжнародних вильотів і фастлайн на виліт в аеропорту Бориспіль термінал D), а також бізнес зал в зоні міжнародних вильотів і фастлайн на виліт в аеропорту Бориспіль термінал F і фастлайн на виліт в аеропорту «Київ» (Жуляни). Доступ до сервісів буде здійснюватися при наявності транзакцій по карті на суму від 6000 грн за останні 30 + 5 днів (за винятком вихідних перед вильотом).
  • з 8 серпня доступ до сервісів в аеропортах буде здійснюватися при наявності транзакцій по карті на суму від 6000 грн за останні 30 + 5 днів (за винятком вихідних перед вильотом).