Онлайн заявка

Переказ з картки на картку

Курси обміну валют

Новини

Наші новини

Далi ›

Інтернет банкінг PAY.CIB

Для нових клієнтів з 03.11.2016 Далі ›

Завантажити інсталятор
Інструкція
Зарплатний проект

Для клієнтів, зареєстрованих раніше (до 03.11.2016) Далі ›

Банківські гарантії

ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ СІВ

Далi ›

АТ «КІБ» не буде застосовувати штрафні санкції за несвоєчасне погашення кредитів за період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року

Шановні клієнти!
 
На підставі Закону України «Про споживче кредитування», з урахуванням змін, внесених згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020р. №533-IX  повідомляємо, що за період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року АТ «КІБ» не будуть застосовуватися штрафні санкції:
 
1. Пеня, штраф, підвищення процентної ставки до Позичальників – фізичних осіб у разі прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) зобов’язань  за кредитним договором (несплата обов’язкового мінімального платежу, платежів по погашенню основного боргу, процентів за користування кредитними коштами, комісій згідно кредитного договору,  несвоєчасне страхування предметів застави, несвоєчасне надання фінансової звітності, несвоєчасне здійснення перевірок стану заставного майна та інші тощо), в т.ч. за договором, укладеним у формі Заяви (пропозиції) на приєднання до Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «КІБ».
 
2. Незастосування штрафних санкцій не потребує укладання додаткових угод до відповідних кредитних угод (в т.ч. за договором, укладеним у формі Заяви (пропозиції) на приєднання до Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «КІБ»).
 
Хочемо зазначити, що ухвалений Закони України №533-ІХ від 17.03.2020р. не звільняє Позичальника від виконання своїх обов’язків перед Банком:
 
  • виплачувати кредит;
  • сплачувати проценти за користування кредитом;
  • сплачувати комісії та інші платежі, передбачені кредитним договором (за винятком неустойки та штрафних санкцій);
  • виконувати інші грошові та негрошові зобов’язання за кредитним договором (наприклад, щорічне страхування предмету іпотеки/застави, укладення інших договорів страхування, надання доступу для перевірки (огляду) предмету застави, подання до банку необхідних документів тощо).
Нагадуємо, що здійснити оплату за кредитним договором Ви можете:
 
1. Через касу найближчого до Вас відділення Банку.
2. Через систему дистанційного обслуговування фізичних осіб "CIB-online".
3. Шляхом безготівкового переказу за реквізитами.
 
Наполегливо просимо мінімізувати своє перебування на вулиці та у громадських місцях і сплачувати дистанційно!
 
☎ Ми на зв’язку 24/7, тож завжди готові проконсультувати Вас за номером Контакт-центру
0 800 501 200 (дзвінки безкоштовні у межах України), info@cib.com.ua або через месенджер на Фейсбуці.
 
 
Бережіть себе та будьте здорові!