Онлайн заявка

Переказ з картки на картку

Курси обміну валют

Новини

Наші новини

Далi ›

Інтернет банкінг PAY.CIB

Для нових клієнтів з 03.11.2016 Далі ›

Завантажити інсталятор
Інструкція
Зарплатний проект

Для клієнтів, зареєстрованих раніше (до 03.11.2016) Далі ›

Банківські гарантії

ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ СІВ

Далi ›

«Антикризові новини» від АТ «КІБ»: банківський сектор України – стабільний

Попри карантин та загальносвітовий економічний спад, наразі банківський сектор нашій країни демонструє стабільність. Ключові показники не зменшуються, а в деяких сегментах навіть демонструють певний ріст. Про це свідчить черговий щотижневий огляд ринку від Національного банку України:
 
  • Обсяги строкових гривневих депозитів та валютних коштів населення в банках з кінця квітня майже не змінились, а гривневі вклади населення взагалі вже декілька тижнів перевищують рівень, що спостерігався до початку відпливу в березні. Темпи відпливу валютних коштів з банків нижчі, ніж під час криз 2008 та 2014 років.
  • Продовжують знижуватись ставки за гривневими депозитами та кредитами. Зокрема, від початку квітня вартість нових строкових гривневих вкладів знизилася, найпомітніше за короткостроковими депозитами. Ставки за гривневими кредитами бізнесу подешевшали до найнижчого у 2020 році рівня.
  • Водночас з кінця березня продовжується скорочення гривневих кредитів бізнесу та населенню, зокрема суттєво впав попит на споживчі кредити.
  • Ставки за валютними вкладами, хоча і дещо зросли, але залишаються на низьких рівнях (0.9% річних за 3-місячними депозитами).
  • Банки продовжують зі значним запасом виконувати вимоги за коефіцієнтом покриття ліквідності LCR, встановлені на рівні 100%. Цей норматив відображає здатність банку у повному обсязі і своєчасно виконувати зобов’язання перед вкладниками протягом 30 днів стресового періоду. Так, протягом звітного тижня рівень виконання LCR зріс в усіх валютах та іноземній валюті зокрема.
  • Понад 93% банкоматів та 84% відділень банків працюють в штатному режимі, банки продовжують виконувати зобов'язання перед клієнтами".