Онлайн заявка

Переказ з картки на картку

Курси обміну валют

Новини

Наші новини

Далi ›

Інтернет банкінг PAY.CIB

Для нових клієнтів з 03.11.2016 Далі ›

Завантажити інсталятор
Інструкція
Зарплатний проект

Для клієнтів, зареєстрованих раніше (до 03.11.2016) Далі ›

Банківські гарантії

ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ СІВ

Далi ›

«Комерційному Індустріальному Банку» вкотре підтверджено кредитний рейтинг за національною шкалою uaAA!

23 червня 2020 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" було оновлено довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариства «КОМЕРЦІЙНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ БАНК» (код ЄДРПОУ 21580639) за національною шкалою на рівні uaАА.
 
  • Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рішення про оновлення кредитного рейтингу Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за перший квартал 2020 року.
  • В першому кварталі 2020 року АТ «КІБ» продовжив демонструвати хороший рівень ділової активності: Банк наростив обсяг коштів фізичних та юридичних осіб, а також збільшив кредитний портфель, що позитивно відобразилось на динаміці його доходів та прибутку.
  • За підсумками першого кварталу 2020 року в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року чистий процентний дохід АТ «КІБ» збільшився на 32,41%, чистий комісійний дохід показав приріст на 61,25%, а прибуток виріс на 82,44%. При цьому, АТ «КІБ» сформував вагомий запас за нормативами ліквідності, а також підтримує на доволі високому рівні показники нормативів достатності регулятивного та основного капіталу (Н2 та Н3).
Подробиці за посиланням