Кредити аграріям

Вид кредитної операції:

Відновлювальна кредитна лінія/невідновлювальна кредитна лінія/кредит/овердрафт

Максимальний ліміт заборгованості за кредитною лінією: 

Ліміт заборгованості за кредитною лінією визначається, виходячи з потреб клієнта, спроможності до кредитних виплат, вартості та ліквідності наданого забезпечення.

Строк кредитування:

  • До 12 місяців,
  • На 30днів меншe, ніж строк зберігання зерна за подвійним складським свідоцтвом, але не пізніше ніж 30 квітня року, наступного за роком збору врожаю зерна, яке передається в заставу.     
Валюта кредиту: Гривня (дол.США, євро у випадку наявності валютної виручки)
Цільове спрямування кредиту: Поповнення оборотних коштів, зокрема покриття виробничих витрат, пов’язаних із закупівлею паливно-мастильних матеріалів, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, запасних частин для ремонту сільськогосподарської і зрошувальної техніки та обладнання, енергоносіїв,  оплати послуг, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт, робіт (послуг) з підготовки та обробітку  ґрунту, захисту рослин від хвороб і шкідників, збирання врожаю, виплата орендної плати (за паї), тощо.
Забезпечення: Нерухоме майно, обладнання, транспортні засоби, сільськогосподарська техніка та інвентар, виробниче обладнання, ВРХ, зерно, яке зберігається на сертифікованому складі за подвійним складським свідоцтвом  (пшениця, соняшник, ячмінь, жито, ріпак, кукурудза, соя). Коефіцієнти забезпечення 1,5-2,5 (в залежності від виду та ліквідності майна).