Онлайн заявка

Переказ з картки на картку

Курси обміну валют

Новини

Наші новини

Далi ›

Інтернет банкінг PAY.CIB

Для нових клієнтів з 03.11.2016 Далі ›

Завантажити інсталятор
Інструкція
Зарплатний проект

Для клієнтів, зареєстрованих раніше (до 03.11.2016) Далі ›

Банківські гарантії

ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ СІВ

Далi ›

Депозитарні послуги

Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» є учасником фондового ринку України. Банк має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (АЕ №263254 від 03.09.2013) на право здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів — депозитарної діяльності депозитарної установи. В зв’язку з цим, пропонуємо надання послуг нашим банком по депозитарному обслуговуванню як депозитарної установи. Депозитарна установа АТ «КІБ» співпрацює з усіма діючими депозитаріями України, а саме: Депозитарієм Національного Банку України для обліку муніципальних та державних цінних паперів та ПАТ «Національний депозитарій України» для обліку корпоративних цінних паперів. В зв’язку з цим, пропонуємо надання нашим банком послуг з депозитарного обслуговування, зокрема:

  • відкриття рахунків у цінних паперах фізичним особам;
  • обслуговування обігу цінних паперів на рахунках у цінних паперах: обслуговування операцій з цінними паперами клієнтів на біржовому та позабіржовому ринку, зарахування, списання, переказ, поставка цінних паперів проти платежу, обмеження цінних паперів в обігу;
  • здійснення обліку: державних, муніципальних та корпоративних цінних паперів;
  • інформаційне обслуговування: надання депонентам виписок з рахунку в цінних паперах, довідок та іншої інформації стосовно цінних паперів на ринку, підготовка облікових реєстрів.
Доручаючи Акціонерному товариству «Комерційний Індустріальний Банк» проведення депозитарних операцій, Ви довіряєте стабільному, надійному та відповідальному партнеру, який діє оперативно та з мінімальними витратами.
 
ComInBank завжди прагне надавати високоякісні послуги для своїх партнерів. При цьому, ми гарантуємо кваліфіковану консультаційну підтримку з боку спеціалістів та практичну можливість організувати та виконати неохбідні дії, згідно з Вашими розпорядженнями.
 
Контактна особа від банку: Лашевська Лариса Василівна
Місцезнаходження: м.Київ, Предславинська, 28
Телефон: (044) 586-54-93
 
Тарифи
 
Документи, що необхідні для відкриття рахунку, умови та порядок надання банківської послуги рахунку в цінних паперах
 
Переваги та можливі наслідки при користуванні послуги рахунку в цінних паперах
 
Інформація про істотні характеристики послуги рахунку в цінних паперах