Зустрічайте новорічну депозитну акцію "Солодкі відсотки" від АТ "КІБ"!

Гарантовано отримайте додатковий відсоток до основної ставки до 5% річних та своє особисте передбачення на Новий рік! 

Новорічні свята в кожного викликають особливі емоції. Для більшості з нас це спогади з дитинства: очікування новорічного дива, аромат ялинки та, звичайно, солодких мандаринів! В цей святковий час хочеться дарувати один одному подарунки та яскраві емоції. Ми теж підготували своїм Клієнтам особливі подарунки. Розміщайте депозит в «Комінбанку» в національній або іноземній валюті, обирайте скретч-картку, гарантовано отримуйте додатковий відсоток річних до основної річної ставки по вкладу та своє особисте передбачення на Новий рік! Почніть святкувати вже зараз, а ми подбаємо, щоб аромат Нового року та солодких відсотків відчув кожен.

Умови акції:

Період проведення Акції «Солодкі відсотки»: з 01.12.2020 р. по 15.01.2021 р.

В Акції беруть участь вклади, розміщені на строк від 6 місяців і більше на умовах депозитного вкладу «Максимальний дохід», розміщені протягом проведення Акції.

Ставка по вкладу «Максимальний дохід»: до 11,0% річних в національній валюті та до 3,0% річних в іноземній валюті (долар США та Євро).

Додаткові відсотки до основної суми вкладу зазначені на скретч-картці та складають: «0,5», «0,75», «1», «2» та «5» процентів річних. Скретч-картки зі ставкою «2» та «5» процентів річних розповсюджується лише на Вклади в гривні.     

Повні умови акції за посиланням

 
JSC "COMINBANK"
JSC "COMINBANK"
Joint-stock company "Commercial Industrial Bank"