Онлайн заявка

Переказ з картки на картку

Курси обміну валют

Новини

Наші новини

Далi ›

Інтернет банкінг PAY.CIB

Для нових клієнтів з 03.11.2016 Далі ›

Завантажити інсталятор
Інструкція
Зарплатний проект

Для клієнтів, зареєстрованих раніше (до 03.11.2016) Далі ›

Банківські гарантії

ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ СІВ

Далi ›

Інформація про Банк

Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» - універсальний банк, який надає послуги корпоративним клієнтам і приватним особам понад 25 років (зареєстрований НБУ 3 грудня 1993 року).

 

Рейтинги:

1 листопада 2019 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" було оновлено довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» за національною шкалою на рівні uaАА. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рішення про оновлення кредитного рейтингу Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за 9 місяців 2019 року.
 
30 липня 2019 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" оновлено довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» за національною шкалою на рівні uaАА. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рішення про оновлення кредитного рейтингу Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за перше півріччя 2019 року.
 
 
15 травня 2019 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» за національною шкалою на рівні uaАА. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рішення про оновлення кредитного рейтингу Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку у 1 кварталі 2019 року.
 
 
01 квітня 2019 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" оновлено довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариство «Комерційний Індустріальний Банк» за національною шкалою на рівні uaАА. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рішення про оновлення кредитного рейтингу Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за 12 місяців 2018 року.

 

7 листопада 2018 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" покращено довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» за національною шкалою на рівні uaАА. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рішення про підтвердження кредитного рейтингу АТ «КІБ» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за 9 місяців 2018 року.

 

8 серпня 2018 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" оновлено довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» за національною шкалою на рівні uaА+. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA+  характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Рішення про оновлення кредитного рейтингу Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за перше півріччя 2018 року.

 

У травні 2018 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг" (Standard Rating) покращено довгостроковий кредитний рейтинг Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» за національною шкалою на рівні uaА (прогноз позитивний).

 

У березні 2018 рейтингове агентство Standard Rating підтвердило надійність Акціонерного товариства "Комерційний Індустріальний Банк», надавши Банку рейтинг uaA (стабільний). Рішення про підтвердження кредитного рейтингу АТ «Комерційний Індустріальний Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за 12 місяців 2017 року.

 

У вересні 2016 року рейтингове агентство Standard Rating підтвердило надійність Акціонерного товариства "Комерційний Індустріальний Банк», оновивши рейтинг uaA (стабільний).

 

Акціонери:

Акціонером банку, якому належить 100% акцій, є іноземний інвестор Стефан Пол Пінтер (Велика Британія). Пан Стефан Пол Пінтер - засновник і виконавчий директор GML Capital LLP (www.gmlcapital.net) приватної інвестиційно-банківської та керуючої компаній з головним офісом в м. Лондон, Велика Британія. GML Capital LLP була заснована в 1983 році і спеціалізується в інвестуванні на ринках, що розвиваються і має досвід роботи в Україні з 1993 року. З 1996 року GML Capital LLP здійснює управління активами і виступає радником інвестиційних фондів, які зосереджені на інвестуванні в цінні папери, торгові і кредитні інструменти з високою прибутковістю і торговому фінансуванні на ринках, що розвиваються. GML Capital LLP ліцензована Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) в США як зареєстрований інвестиційний радник і також авторизована і регулюється Financial Conduct Authority в Великобританії.

Керівництво Банку та члени Наглядової ради не мають часток в статутному капіталі Банку.

 

Органи управління:

Органами управління Банку є Загальні збори акціонерів, Наглядова рада, Правління Банку. Органом контролю Банку є служба внутрішнього аудиту. Банк не має вкладень в асоційовані або дочірні компанії або установи.

 

Стратегія:

Головною стратегічною метою є подальший розвиток Банку як надійної універсальної кредитно-фінансової установи, що орієнтована на максимальне задоволення інтересів акціонерів та клієнтів. Стратегія Банку націлена на забезпечення абсолютної надійності, високої ліквідності та бездоганної платоспроможності, реалізація чого досягається за рахунок проведення зваженої кредитної політики.

 

Надбання

25 червня 2019 року Комерційний Індустріальний Банк здобув перемогу в номінації «ПЕРШИЙ БАНК З ЕСКО-КРЕДИТУВАННЯ» за версією Першого всеукраїнського проекту «Фінансові установи України: гідні, успішні, надійні».

 

15 травня 2019 року Голова Правління АТ «КІБ» Тетяна Путінцева увійшла до четвірки кращих фінансистів країни за версією щорічної професійної премії «FinAwards». «FinAwards» - це щорічна професійна премія, яка присуджується ТОП-менеджерам банків, під чиїм керівництвом досягнуто значних якісних показників у розвитку фінансової установи. 

 

24   квітня 2019 року за результатами щорічного рейтингу «50 провідних банків України-2019» Комерційний Індустріальний Банк зайняв тридцять друге місце, покращивши свої позиції одразу на 18 пунктів. 

 

10 грудня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки двадцять третього "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів", складеного на основі публічної інформації НБУ та квартальної звітності банків. За підсумками роботи 9 місяців 2018 року АТ «КІБ» посів 17-е місце в рейтингу, підтвердивши свої позиції серед лідерів ринку.

 

За підсумками X Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2018», організованого міжнародним фінансовим клубом «Банкір», Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» здобув перемогу в номінації «НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ ТА СТІЙКИЙ БАНК».

 

За результатами конкурсного відбору банків щодо визначення уповноважених банків, через які має здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, Акціонерне товариство "Комерційний Індустріальний Банк" став одним з уповноважених банків на виплату пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Таке рішення було прийняте 03 травня 2018 року у Міністерстві фінансів України на засіданні конкурсної комісії з визначення уповноважених банків, через які має здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, що проходила відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1231.

 

У травні 2018 року Національний банк України визнав банківську групу ДЖІ ЕМ ЕЛ (GMLBANKINGGROUP), до складу якої входять Акціонерне товариство "Комерційний Індустріальний Банк" та ТОВ "Факторингова компанія "ПРЕМ’ЄРА", та погодив Акціонерне товариство "Комерційний Індустріальний Банк" відповідальною особою цієї групи. GMLBANKINGGROUP стала тридцятою визнаною НБУ банківською групою.

 

У травні 2016 року "Комерційний Індустріальний Банк" увійшов до групи 50 провідних банків України за версією інформаційного агентства "FinClub".

 

За підсумками VII Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2015» по версії міжнародного журналу «Банкиръ», АТ «КІБ» отримав перемогу в номінації «Банк з високим рівнем відкритості та прозорості бізнесу».

 

14 вересня 2015 року Банк увійшов до ТОП 20 найбільш надійних банків, зайнявши 16 місце в групі банків з найвищою оцінкою в «Рейтингу надійності банківських депозитів» рейтингового агентства Standard Rating.

 

У 2015 році Банк почав здійснювати гарантійні операції, а саме надавати послуги тендерних гарантій (гарантій конкурсних торгів), гарантій для туристичних агентів та операторів, а також гарантій виконання умов договору або платежу.

 

З метою надання клієнтам максимально комфортного сервісу Банк постійно вдосконалює дистанційні канали обслуговування. Так, в 2015 році Банк запровадив систему миттєвих переказів з картки на картку через власний сайт. Сервіс є доступним для користувачів карток будь-якого класу, емітованих банками України.

 

В  2015 році Банк запровадив нову систему дистанційного обслуговування клієнтів iBank2UA, що має повнофункціональний набір інструментів, необхідних для отримання широкого спектру банківських послуг для всіх клієнтів-юридичних осіб.

 

Ліцензії і членства

Банк здійснює свою діяльність на території України на підставі статуту та банківської ліцензії №186 від 11 листопада 2011 року та генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій №186-2 від 21 травня 2012 року.
 
Згідно ліцензії Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, серія АЕ №263254 від 03.09.2013р., банк здійснює професійну діяльність на фондовому ринку – депозитарну діяльність депозитарної установи.

Банк є учасником:

  • Незалежної асоціації банків України (НАБУ)
  • Асоціації «Фондове Партнерство»
  • Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв
  • Українського кредитно-банківського союзу (УКБС)
  • афілійованим членом Міжнародної платіжної системи MasterCardWorldwide
  • асоційованим членом Міжнародної платіжної системи VisaInternational
  • Банк має статус учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво від 06.11.2012 № 106).