У березні 2010 року в США було підписано Закон про дотримання податкового законодавства про іноземні рахунки (FATCA).

1 липня 2014 р. набула чинності FATCA, що поширюється на фінансові установи, що працюють у США, а також за кордоном. FATCA розширює існуючі вимоги до документації, звітності та утримання податків, що стосуються платників податків США, які інвестують за межами США, щоб мінімізувати ухилення від сплати податків у США. Нове законодавство сприяє кращому дотриманню податкового законодавства, забороняючи громадянам США використовувати фінансові організації та іноземні організації за межами США, щоб уникнути оподаткування у США своїх доходів та активів.

26 червня 2014 р. Україна досягла суттєвої угоди зі Сполученими Штатами на умовах Типової міждержавної угоди 1 та дала згоду на включення до списку Міністерства фінансів та Податкового управління США.

АТ «КОМІНБАНК» зареєструвався на веб-сайті IRS у повній відповідності до умов FATCA в якості фінансової установи, що звітує, по Моделі 1 IGA і отримав Глобальний ідентифікаційний номер посередника (GIIN) B14FRZ.99999.SL.804, який також загальнодоступний в https://apps.irs.gov/app/fatcaFfiList/flu.jsf Перелік форм та детальні вимоги щодо їх заповнення наведено на офіційному веб-сайті IRS https://www.irs.gov/