Керівництво Банку

Путінцева Тетяна Володимирівна
Голова Правління

Пані Тетяна має понад 20 років досвіду у банківській справі, 13 з яких — на керівних посадах. Починала з посади економіста відділення, а вже за декілька років була керівником одного з відділень «Приватбанку». З 2006 року Тетяна Володимирівна обіймала посаду заступника Голови Правління «Південкомбанку».

За свою кар’єру працювала у керівному складі ПАТ «Промінвестбанк», АТ «Сведбанк», АКБ «ТАС-Комерцбанк», ВАТ КБ «Півдемкомбанк». З 2013 обіймала посаду Заступника Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» — керівника Східного регіону.

Є Головою Правління «Комерційного Індустріального Банку» з квітня 2018 року.

Закінчила Донецький державний університет економіки та торгівлі за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація «Економіст». Далі отримала диплом у Донецькій державній академії управління за спеціальністю «Фінанси». Наразі проходить програму аспірантури в Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи».

Овчарова Лілія Миколаївна
Перший Заступник Голови Правління, Член Правління

Лілія Миколаївна Овчарова призначена на посаду Заступника Голови Правління в грудні 2017 року й відповідає за бізнес-напрямок Банку. Її досвід роботи у банківській сфері становить близько 17 років. До приходу в АТ «Комерційний Індустріальний Банк» Лілія Овчарова працювала на керівних посадах АТ «ТАСКОМБАНК» та ПАТ «Промінвестбанк».

Освіта: Донецький державний університет економіки та торгівлі. Спеціальність «Облік та аудит».

Друк Юрій Ярославович
Заступник Голови Правління, Член Правління

Юрій Ярославович призначений на посаду Заступника Голови Правління з листопада 2020 року й відповідає за продажі та співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями. Його досвід роботи у банківській сфері становить більше 18 років на керівних посадах в КБ ПриватБанк та АТ Укрексімбанк.

Кандидат наук з державного управління, закінчив факультет економіки і менеджменту Національного університету нафти і газу. 

 

Матвієнко Денис Вікторович
Заступник Голови Правління з ризиків

Освіта: Повна вища, Київський національний економічний університет за спеціальністю «Банківська справа»
 
Працює в банківській сфері з 2001 року. Має досвід роботи в напрямках розвитку бізнесу, фінансово-економічного аналізу діяльності та ризик-менеджменту. Працював в АКБ «Укрсоцбанк», АТ «Креді Агріколь Банк», АТ «Сбербанк», ПАТ «Банк Юнісон», АТ «ТАСКОМБАНК».
З грудня 2019 року — Заступник Голови Правління з ризиків АТ «Комерційний Індустріальний Банк».

Пристай Ярослав Зенонович
Директор Департаменту фінансового моніторингу та валютного контролю, Член правління

Освіта: Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ). Спеціальність — «Банківська справа». Магістерська програма — «Фінансовий моніторинг в банку».

У банківській системі працює з 2011 року. З 2015 року — Член Правління АТ «КІБ».

 

Колесник Василь Сергійович
Фінансовий директор, Член правління

Освіта: закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «Фінанси та кредит».

Загальний стаж роботи у банківській сфері 26 років. Працював в АБ  «Енергобанк»,  ВАТ КБ «Надра», ВАТ«Ерде Банк», ПАТ  «Банк Форвард» (раніше — ПАТ «Банк «Русский Стандарт»).

Денисенко Світлана Миколаївна
Головний бухгалтер

Досвід роботи у банківській сфері 18 років, з них 13 років на керівних посадах. Працювала в АКБ «Альянс», ВАТ «Український Професійний Банк», ВАТ «Сведбанк», ПАТ«Енергобанк».

Освіта: Київський національний економічний університет, Академія бізнесу Ernst&Young. Диплом АССА з Міжнародної фінансової звітності (ДипИФР).

Наглядова рада

Поваляєв Валентин Юрiйович — Голова Наглядової ради
Порада Євгенiй Олександрович — Заступник Голови Наглядової ради 
Спiльнiченко Володимир Володимирович — Незалежний член Наглядової ради
Дідич Тетяна Петрівна — Незалежний член Наглядової ради
Худіяш Сергій Володимирович — Незалежний член Наглядової ради
 

 

Корпоративний секретар – Топчій Андрій Дмитрович,
тел. (044) 586-54-96