Керівництво Банку

 

Путінцева Тетяна Володимирівна
Голова Правління

Пані Тетяна має понад 20 років досвіду у банківській справі, 13 з яких — на керівних посадах. Починала з посади економіста відділення, а вже за декілька років була керівником одного з відділень «Приватбанку». З 2006 року Тетяна Володимирівна обіймала посаду заступника Голови Правління «Південкомбанку».

За свою кар’єру працювала у керівному складі ПАТ «Промінвестбанк», АТ «Сведбанк», АКБ «ТАС-Комерцбанк», ВАТ КБ «Півдемкомбанк». З 2013 обіймала посаду Заступника Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» — керівника Східного регіону.

Є Головою Правління «Комерційного Індустріального Банку» з квітня 2018 року.

Закінчила Донецький державний університет економіки та торгівлі за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація «Економіст». Далі отримала диплом у Донецькій державній академії управління за спеціальністю «Фінанси». Наразі проходить програму аспірантури в Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи».

 

Овчарова Лілія Миколаївна
Перший Заступник Голови Правління, Член Правління

Лілія Миколаївна Овчарова призначена на посаду Заступника Голови Правління в грудні 2017 року й відповідає за бізнес-напрямок Банку. Її досвід роботи у банківській сфері становить близько 17 років. До приходу в АТ «Комерційний Індустріальний Банк» Лілія Овчарова працювала на керівних посадах АТ «ТАСКОМБАНК» та ПАТ «Промінвестбанк».

Освіта: Донецький державний університет економіки та торгівлі. Спеціальність «Облік та аудит».

Матвієнко Денис Вікторович
Заступник Голови Правління

Освіта: Повна вища, Київський національний економічний університет за спеціальністю «Банківська справа»
 
Працює в банківській сфері з 2001 року. Має досвід роботи в напрямках розвитку бізнесу, фінансово-економічного аналізу діяльності та ризик-менеджменту. Працював в АКБ «Укрсоцбанк», АТ «Креді Агріколь Банк», АТ «Сбербанк», ПАТ «Банк Юнісон», АТ «ТАСКОМБАНК».
З грудня 2019 року — Заступник Голови Правління Акціонерного Товариства «Комерційний Індустріальний Банк».

Овсянников Дмитро Юрійович
Заступник Голови Правління

Овсянников Дмитро Юрійович призначений на посаду Заступника Голови Правління у грудні 2021 року й відповідає за розвиток корпоративного бізнесу Банку.

Працює в банківській сфері з 2007 року. До приходу в АТ «КІБ» Дмитро Овсянников працював в ПАТ  «Укрексімбанк», АТ «Дельта Банк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень» на посадах:  начальника управління кредитування та обслуговування корпоративних клієнтів департаменту продажів  корпоративного бізнесу, начальника департаменту кредитних і документарних операцій корпоративних клієнтів, директора  з корпоративного бізнесу, члена Правління.

 Освіта: Одеський державний економічний університет, спеціальність «Банківська справа», кваліфікація «Економіст», Одеська національна юридична академія, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «Магістр права».

 

 

Рафалович Борис Миколайович
Заступник Голови Правління

Працює в банківській сфері 14 років, з них 12 років на керівних посадах. Працював в АТ «ОТП Банк», ПАТ «Платинум Банк», АТ «ТАСКОМБАНК»,  АТ «Банк Січ»

 Освіта: закінчив Київський національний торговельно-економічний університет, спеціальність "Фінанси".

 

Пристай Ярослав Зенонович
Директор Департаменту фінансового моніторингу та валютного контролю, Член правління

Освіта: Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ). Спеціальність — «Банківська справа». Магістерська програма — «Фінансовий моніторинг в банку».

У банківській системі працює з 2011 року. З 2015 року — Член Правління АТ «КІБ».

 

Колесник Василь Сергійович
Фінансовий директор, Член правління

Освіта: закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «Фінанси та кредит».

Загальний стаж роботи у банківській сфері 26 років. Працював в АБ  «Енергобанк»,  ВАТ КБ «Надра», ВАТ«Ерде Банк», ПАТ  «Банк Форвард» (раніше — ПАТ «Банк «Русский Стандарт»).

 

Денисенко Світлана Миколаївна
Головний бухгалтер

Досвід роботи у банківській сфері 18 років, з них 13 років на керівних посадах. Працювала в АКБ «Альянс», ВАТ «Український Професійний Банк», ВАТ «Сведбанк», ПАТ«Енергобанк».

Освіта: Київський національний економічний університет, Академія бізнесу Ernst&Young. Диплом АССА з Міжнародної фінансової звітності (ДипИФР).

Наглядова рада     

Поваляєв Валентин Юрiйович — Голова Наглядової ради
Порада Євгенiй Олександрович — Заступник Голови Наглядової ради 
Спiльнiченко Володимир Володимирович — Незалежний член Наглядової ради   
Дідич Тетяна Петрівна — Незалежний член Наглядової ради

  

Корпоративний секретар – Вавілова Маргарита Валеріївна,
                                                 тел. (044) 586-54-96