Що таке DOBROKOLO?

З прадавніх часів «коло» в українській культурі було символом нескінченності, єдності і сонця.

Ми надихнулися рідними цінностями і обрали назву DOBROKOLO для корпоративної соціальної відповідальності АТ «КОМІНБАНК».

Гасло цієї КСВ — «Добро всім, хто коло тебе».

Сповнене енергіями верховного світила, DOBROKOLO не втомлюється сприяти відродженню і дарувати людям тепло. Воно уособлює нескінченність добротворення рука об руку з однодумцями.

Місія DOBROKOLO — розвиток корпоративної екосистеми добрих справ банку, де домінантою є регулярна благодійність, спрямована на допомогу українцям і Україні.

Сім принципів DOBROKOLO:

- Щирість

- Людяність

- Публічність

- Любов до України

- Суспільна актуальність

- Етичне ведення бізнесу

- Турбота про співробітників

У рамках своєї КСВ банк активно розвиває партнерство з благодійними фондами та установами, які змінюють світ на краще та керуються доброчинними принципами.

Серед фондів, з якими співпрацює COMINBANK — Благодійний фонд допомоги мирному населенню ONUKY, Благодійний фонд "Запорука" та інші. Окрім цього другий рік АТ «КОМІНБАНК» щомісячно допомагає військовому госпіталю.

Важливою метою DOBROKOLO є активний розвиток Корпоративного волонтерства: співробітники регулярно беруть участь у різних корисних заходах.

Навесні 2023 року ефективність DOBROKOLO отримала офіційне визнання, коли COMINBANK увійшов до трійки лідерів рейтингу соціальної відповідальності (за даними дослідження рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг», Україна).