Вакансії

Відкриті вакансії

 

Надсилайте резюме на поштову адресу hr@cib.com.ua і ми обов'язково розглянемо Вашу кандидатуру за наявності відповідної вакансії.


 

Кар'єра в Акціонерному товаристві «КОМІНБАНК» — Ваш найкращий вибір для побудови вдалої кар'єри!


АТ «КОМІНБАНК» — фінансова компанія, яка почала свою історію на банківському ринку України у 1993 році. За весь час роботи у Банку були накопичені кращі практики та інструменти роботи з персоналом. Ми будуємо компанію, успіх якої заснований на професіоналізмі, відчутті комфорту її співробітників. Запрошуючи Вас на роботу — ми зацікавлені не тільки в тих, хто вже відбувся, як професіонал своєї справи, а й в тих, хто тільки починає будувати свою кар'єру.

АТ «КОМІНБАНК» пропонує Вам кілька напрямків професійного кар'єрного розвитку:

• управлінська кар'єра — передбачає зростання (по вертикалі), переміщення всередині Банку з подальшим зростанням на посаді та роботу над стратегічно важливими для Банку напрямками;
• професійна кар'єра — передбачає поглиблення в одному професійному напрямку, опановування суміжними галузями знань, розширення інструментарію та областей діяльності.

Незалежно від того, який вид і напрямок кар'єри Ви оберете — можете завжди розраховувати на допомогу і сприяння співробітників Департаменту по роботі з персоналом.

З повагою до Вас, Департамент по роботі з персоналом АТ «КОМІНБАНК»