COMINBANK приєднався до банківської мережі POWER BANKING

COMINBANK (АТ «КОМІНБАНК) приєднався до POWER BANKING — об’єднаної мережі банківських відділень по всій Україні, які будуть працювати та надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту.

Наразі до мережі увійшли 19 відділень COMINBANK, шість з яких знаходяться у столиці та Київській області.

Відтепер COMINBANK також є частиною важливого національного проєкту із забезпечення незламності та безперервності функціонування надважливих сервісів під час війни. Таке рішення є ефективною спільною відповіддю «фінансового фронту», тим наслідками, що спричинили ворожі ракетні обстріли.

Пункти мережі забезпечені альтернативними джерелами енергії, резервними каналами зв’язку та усім необхідним для нон-стоп обслуговування. Тож навіть в разі тривалої відсутності електроенергії у відділеннях мережі POWER BANKING клієнтам буде доступний перелік нагальних банківських послуг, зокрема платежі, переказ коштів, отримання готівки, обмін валют, консультації менеджерів тощо.

Нагадаємо, що спільна банківська мережа POWER BANKING   була створена за ініціативи Національного банку України. На сьогодні вона налічує вже понад 1 000 відділень.

«Це виклик для всієї країни, для кожного з нас. За дорученням Президента, уряд та місцеві адміністрації реалізовують проєкт підтримки наших людей, створивши мережу «пунктів незламності». Зі свого боку, банки боронять фінансовий фронт і їхня задача – забезпечити безперервність надання банківських послуг. Спільна банківська мережа – це унікальний проєкт та приклад консолідації й партнерства банків України. Адже вони погодились обрати не конкуренцію, а щоденну координацію та обмін досвідом, щоб ми разом ефективно протистояли викликам війни», – наголосив Голова Національного банку Андрій Пишний.

Мапа відділень мережі POWER BANKING регулярно оновлюється на окремій вебсторінці Національного банку: https://power.bank.gov.ua.

АТ «КОМІНБАНК»
АТ «КОМІНБАНК»
Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк»