ComInBank відновив роботу другого відділення у місті Харкові.

Нове відділення надає повний перелік послуг для фізичних та юридичних осіб. Зокрема, клієнти можуть здійснювати платежі, розміщувати депозити під привабливі відсотки, здійснювати грошові перекази, скористатися кредитними пропозиціями або оформити платіжну карту. Режим роботи відділення: понеділок - п'ятниця, з 9.00 до 18.00, без перерви на обід.

 

Корпоративним клієнтам в доповнення до стандартних банківських послуг пропонується зручний тарифний пакет Welcome, а для клієнтів, представників  зовнішньоекономічної діяльності, – вигідний пакет CIB-International.

 

 «Це вже друге відділення, відкрите в першій українській столиці. Ми відкриваємося для бізнесу, який потребує нашого швидкого і якісного сервісу, справді індивідуального та прозорого партнерського підходу», - прокоментував подію в.о. Голови Правління Руслан Кізяк.

 

Детальну інформацію, щодо роботи відділення та актуальні банківські послуги ви можете дізнатися за телефоном інформаційного центру Банку: 0 800 501 200 (зі стаціонарних телефонів в межах України - безкоштовно),на веб-сайті або безпосередньо зв'язавшись з відділенням: +38 (057) 704 17 01; +38 (057) 704 13 70.

           

Таким чином, у Харкові наразі функціонує два універсальних відділення ComInBank за адресами:  вул. Пушкінська, 20 та вул. Шевченко, 111-А.

 

Довідка:

АТ "Комерційний Індустріальний банк" - універсальний банк, який надає послуги корпоративним клієнтам і приватним особам вже більше 23 років (зареєстрований НБУ 3 грудня 1993 року).

Банк увійшов до ТОП 20 найбільш надійних банків, зайнявши 16 місце в групі банків з найвищою оцінкою в «Рейтингу надійності банківських депозитів» рейтингового агентства StandardRating за даними від 14 вересня 2015 року.

У травні 2016 року "Комерційний Індустріальний Банк" увійшов до групи 50 провідних банків України за версією інформаційного агентства "FinClub".

У листопаді 2016 року рейтингове агентство StandardRating підтвердило надійність АТ "Комерційний Індустріальний Банк», оновивши рейтинг uaA (стабільний).

У вересні 2016 Національний банк України погодив Стефану Пол Пінтеру придбання істотної участі в Публічному акціонерному товаристві «Комерційний Індустріальний Банк». Стефан Пінтер є власником і директором міжнародної групи компаній GML з головним офісом в м Лондон, Великобританія. Група GML була заснована в 1983 році, має офіси в Лондоні, Києві, Москві, Генуї і Тбілісі, і здійснює управління активами в розмірі понад 600 млн. дол. США (в тому числі частина активів інвестована в державні цінні папери України та боргові інструменти деяких провідних корпоративних емітентів України).

АТ «КІБ»
АТ «КІБ»
Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк»