Дитяча картка від АТ "КІБ" увійшла в ТОП рейтингу Prostobank!

Дитяча картка від АТ "КІБ" увійшла в ТОП рейтингу Prostobank!

Навіщо Вашій дитині банківська картка? Вона спеціально розроблена для маленьких сонечок — віком від 6 до 14 років, та підлітків — віком від 14 до 18 років. 

Навіщо Вашій дитині ця картка?

Бо світове майбутнє — за безготівковими транзакціями. Тому чим раніше дитина привчиться користуватися та керувати безготівковими засобами оплати — тим краще.

👉 Переваги для Вашої дитини:

✅ Дитина навчається фінансовій грамотності, плануванню витрат, заощадливості та відповідальному ставленню до грошей!

✅ Дитина самостійно розпоряджається коштами та має змогу накопичувати гроші та отримувати додатковий дохід у вигляді процентів на залишок коштів.

✅ Дитина вчиться основам власних прав, як споживача товарів і послуг. Ці права — фундаментальні у становленні сучасної людини.

👉 Переваги для батьків:

✅ Ви чітко контролюєте, куди, коли та скільки грошей витратила Ваша дитина за допомогою інтернет-банкінгу «CIB-Online» та SMS.

✅ Дитина може витрачати тільки заданий Вами ліміт по її картці без права його змінити самостійно.

✅Зникає проблема, коли дитині раптово необхідні гроші, а Вас немає поруч. В будь-який момент Ви можете поповнити картку дитині (за допомогою сервісу переказу коштів з картки на картку Р2Р, систему інтернет-банкінгу «CIB-Online», через будь-який термінал самообслуговування або іншим зручним для Вас способом).

Детально про "Дитячу картку" 👉

Замовити нову картку можна вже зараз у найближчому відділенні АТ «КІБ»!

АТ «КІБ»
АТ «КІБ»
Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк»