Комерційний Індустріальний Банк підписав з КМДА договір про співробітництво

Угода укладена з метою спільного впровадження прозорого та ефективного механізму фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу у місті Києві відповідно до європейського досвіду. 💪 Це дає змогу для #ComInBank брати участь у таких заходах як:

👉 міська цільова програма сприяння розвитку малого та середнього підприємництва на 2019 - 2022 роки

👉 комплексна міська цільова програма сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019 - 2022 роки

Нагадуємо, наш Банк активно розвиває та розширює програму кредитування мікро, малого та середнього бізнесу у більшості регіонів України. Станом на сьогодні загальний розмір кредитного портфеля Банку в цьому сегменті становить близько 2,0 млрд гривень. Банк також є учасником державної програми доступні кредити 5-7-9 для бізнесу. Наші переваги – індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидкі рішення, мінімальні вимоги щодо документів, наявність кредитної історії – необов'язково!

Як подати заявку? Зручно! Якщо онлайн, то перейдіть за посиланням 🤾‍♂️Як подати заявку? Зручно! Якщо онлайн, то перейдіть за посиланням, або у відділеннях.

 

АТ «КІБ»
АТ «КІБ»
Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк»