Опинитися у світі великого кіно – безцінно!

 

%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA1(1).png

Розраховуйтеся преміальною карткою MasterCard® (Gold, World, Platinum, World Elite) від КомІнБанку через POS-термінали та/або у мережі Інтернет з 1.03.2016 до 20.04.2016 та отримайте унікальну можливість відвідати Каннський кінофестиваль!

Цього року в Каннах відбудеться 69-й міжнародний кінофестиваль, що збере найяскравіших зірок сучасності на одному червоному килимі. Подорож на Каннський кінофестиваль* – це Ваша унікальна можливість опинитись за кулісами однієї з найгучніших кіноподій світу.Лазурний берег Франції збирає найвідданіших фанатів кіномистецтва і Ви можете стати одним із них!

*«Подорож на Каннський кінофестиваль» означає сертифікат, що надає можливість отримати переможцеві та особі, що його супроводжує, поїздку до міста Канни (Франція) на три дні (19—21.05.2016 року) та включає такі послуги:

·        авіапереліт Київ – Ніцца – Київ;

·        трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (місто Канни);

·        проживання та харчування у готелі рівня не нижче 4 зірок;

·        квитки на відвідування показу фільмів згідно з програмою Каннського фестивалю;

·        інші розважальні заходи, які визначає організатор (Priceless Surprise).

 

Якомога частіше розраховуйтеся преміальною карткою MasterCard® від КомІнБанку та отримуйте більше шансів виграти незабутню та дивовижну подорож до Канн!

Акція проходить з 01.03.2015 до 20.04.2015 включно на всій території України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій.

Офіційні правила Акції

 

АТ «КІБ»
АТ «КІБ»
Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк»