В АТ "КІБ" стартувала депозитна акція "Відсотки для гурмана"!

Шановні Клієнти! Повідомляємо, що з 15 березня розпочалася депозитна акція "Відсотки для гурмана". Ви маєте 100% шанс підвищити річну ставку за депозитними вкладами за допомогою скретч-картки. 

Для участі в Акції необхідно розмістити кошти на вклад (депозит) в національній валюті на суму від 1 000,00 гривень (включно) або в іноземній валюті на суму від 100,00 доларів США або Євро (включно) на строк від 6 місяців і більше на умовах депозитного продукту «Максимальний дохід».

Отримайте скретч-карту та гарантовано отримайте від 0,5% до 5% річних до діючої ставки за депозитним вкладом. Один Учасник може взяти участь в Акції один раз на день. У випадку, якщо у клієнта протягом дня закінчується термін дії більше ніж одного вкладу, всі такі вклади можуть взяти участь в Акції, при цьому для кожного вкладу використовується окрема скретч-карта. Загальна кількість вкладів, які беруть участь в Акції протягом всього терміну її дії, Учасникам Акції не обмежена.

Строк дії акції з 15 березня 2021 року по 14 травня 2021 року включно.
Територія проведення Акції – Україна.

Скретч-картки зі ставкою «2» та «5» процентів річних розповсюджуються лише на вклади в гривнях. Максимальна сума такого вкладу не може перевищувати 1 млн гривень. У випадку, якщо Учасник Акції витягнув скретч-картку зі ставкою «2» чи «5» процентів річних, але бажає відкрити вклад в іноземній валюті, то така скретч-картка вважається зіпсованою та Учасник акції має право взяти участь в Акції ще раз і витягнути скретч-картку із бонусом, який розповсюджується на вклади в іноземній валюті.

Офіційні умови акції за посиланням

Більше інформації за телефоном Контакт-центру 0 800 501 200 (дзвінки безкоштовні у межах України) або у найближчому відділенні АТ «КІБ».
 
Переваги депозитів від АТ «КІБ»:

  • український банк зі 100% іноземним капіталом (Велика Британія)
  • присутність у ТОП-рейтингах найкращих депозитів
  • учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

АТ «КІБ»
АТ «КІБ»
Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк»