Індивідуальні банківські сейфи

Шановні клієнти, які користуються індивідуальними банківськими сейфами, повідомляємо про зміну тарифів за їх користування.
У разі закінчення терміну дії вашого договору з 24 лютого 2022 року, вам буде нараховуватись стандартна плата за кожен день користування індивідуальним банківським сейфом (раніше така плата була встановлена у розмірі потрійної щоденної вартості за кожен день зберігання цінностей понад строк).

 

Індивідуальний сейф — це надійний та зручний засіб збереження ваших грошових та матеріальних цінностей!

Їдете у відрядження? Турбуєтесь про збереження цінностей, документів або грошей? Орендуйте індивідуальний банківський сейф у АТ «Комерційний Індустріальний Банк»! 

АТ «КІБ» пропонує своїм клієнтам скористатися послугою з оренди індивідуальних сейфів. Ми забезпечуємо:

  • Сучасні та надійні системи охорони — гарантія повного збереження вмісту індивідуального сейфа та відповідність усім умовам безпеки. Сейфи надійно захищені, охороняються 24 години на добу.
  • Зручність доступу — вільний доступ до сейфів у будь-який робочий час Банку.
  • Відповідність технічного стану сховищ вимогам Національного банку України та Держстандарту України.
  • Надійність та конфіденційність — наявність індивідуальних ключів, гарантія зовнішньої недоторканності та виключення доступу сторонніх осіб до Вашого сейфа. Вміст індивідуального сейфа відомий тільки Клієнту!
  • можливість оформлення довіреності близькій Вам особі на право користування сейфом.

Строки оренди сейфів та зберігання цінностей в АТ «КІБ» не обмежені у часі — від 15 діб до року й більше, з правом подовження строку зберігання за бажанням клієнта.

Типовий договір оренди індивідуального банківського сейфа

 

Поширені запитання

Що можна зберігати у банківському сейфі?

У сейфі можна зберігати документи, цінні папери, коштовності, гроші та т.ін.

Що не можна зберігати в банківському сейфі?

У сейфі не можна зберігати продукти харчування, зброю, боєприпаси, вибухові речовини, хімічні, радіоактивні, токсичні речовини, отруту, наркотики, речовини, що швидко псуються та легко займаються, а також інші предмети, що вилучені з обігу згідно з чинним законодавством України та/або можуть завдати шкоду Банку та працівникам, Клієнтам, навколишньому середовищу.

 
Як заощадити при оренді банківського сейфа?

Орендуючи сейф на термін від 15-30 днів Ви сплачуєте за один день оренди від 12,00 грн., цей же сейф на термін від 366 днів коштує 8 грн. за один день. Орендуючи сейф на довший термін ви економите до 40% , що становить понад 100 грн. у місяць.

 

Онлайн заявка

Шановний клієнт!

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, стосовно запропонованої послуги, будь-яким зручним для Вас способом.

Окрім онлайн-замовлення, Ви можете завітати до наших відділень або зателефонувати до Контакт-центру (безкоштовно по Україні):

0 800 501 200 (цілодобово)