Global Money Week 2023: урок фінансової грамотності пройшов у COMINBANK

АТ «КОМІНБАНК» долучився до всесвітніх активностей у рамках Global Money Week.  "Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє" — цьогорічна тема Global Money Week.

Офіційним координатором кампанії в Україні є Національний банк України.

Нагадаємо, що Global Money Week в Україні триватиме з 20 березня до 2 квітня 2023. Першим заходом у межах кампанії стала зустріч Голови Національного банку України Андрія Пишного з дітьми працівників НБУ на тему "Місія: фінансова оборона. Професія: банківський працівник".

«Вважаю, що кожен українець повинен розуміти, чим опікується команда Національного банку. Навіть більше, кожен має бути фінансово грамотним, добре орієнтуватися на ринку фінансових послуг, щоб допомагати НБУ в захисті фінансової стабільності та подальшій відбудові України», – наголосив Андрій Пишний.

30 березня 2023 року освітній захід від COMINBANK урочисто відкрила його очільниця Тетяна Путінцева. Голова Правління особисто присвятила час дітям, вона розповіла про цінності та важливість даної освітньої кампанії, поділилася із юними слухачами найважливішими принципами фінансової грамотності і окрему увагу приділила історії національної валюти України — гривні.

«Фінансова система — це «кровотворна система» країни, яка живить весь фінансовий організм. Від того на скільки злагоджено вона працює, на стільки ресурсною і «здоровою» почувається держава. Сьогодні, я хочу щиро подякувати усім українцям, але особливо вашим батькам за те, що під час війни, вони мужньо працюють заради України, роблять все можливе, щоб банківська система працювала безперебійно та ефективно. Я раджу вам натхненно провести час. І, якщо саме після сьогоднішнього заходу, ви захочете стати професійним банкіром у майбутньому, щиро бажаю, щоб ця мрія здійснилася», — звернулася до дітей співробітників банку Тетяна Путінцева.

Як стати фінансово грамотною людиною, діти розбиралися разом з досвідченими фахівцями Банку. До організації події також долучилися провідні підрозділи.

Школярі із захопленням взяли участь у цікавих навчально-інтерактивних активностях та тематичних вікторинах. Вони ознайомилися з ключовими принципами роботи банку, а також у рамках пізнавальної екскурсії відвідали нове відділення АТ «КОМІНБАНК» та мали змогу спостерігати за його «життям».

У COMINBANK підкреслили важливість співдії банківського сектору і масштабної залученості фінустанов до Global Money Week. На переконання банкірів саме таким шляхом майбутні покоління вчасно розумітимуть, як зважено і ефективно досягати життєвих фінансових цілей.

Довідково:

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

У ці дні в різних країнах світу проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, змагання і конкурси, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

https://events.bank.gov.ua/gmw2023/

АТ «КОМІНБАНК»
АТ «КОМІНБАНК»
Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк»