Онлайн заявка

Переказ з картки на картку

Курси обміну валют

Новини

Наші новини

Далi ›

Інтернет банкінг PAY.CIB

Для нових клієнтів з 03.11.2016 Далі ›

Завантажити інсталятор
Інструкція
Зарплатний проект

Для клієнтів, зареєстрованих раніше (до 03.11.2016) Далі ›

Банківські гарантії

ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ СІВ

Далi ›

Грошові перекази

MoneyGram – один із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази у всьому світу та налічує більш ніж 350 000 відділень. Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торгівельні мережі у більш ніж 200 країнах світу. Грошові перекази MoneyGram – це швидко, надійно та зручно. Особливістю системи MoneyGram є відсутність конкретної адреси, куди прямують гроші: Ви вказуєте лише адресата грошового переказу. Отримати або відправити грошовий переказ можна у будь-якій країні світу, де є пункт обслуговування системи MoneyGram. Отримати переказ можна вже за декілька хвилин після його відправки. Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі MoneyGram доступний до виплати протягом 45 календарних днів з дати відправлення переказу. Отримати детальну інформацію про MoneyGram в тому числі про пункти обслуговування MoneyGram можна на сайті www.moneygram.com або на сторінці MoneyGram у Facebook. 

Валюта переказу: долар США, євро.

Служба підтримки MoneyGram: 0 800 50 32 73

Тарифи MoneyGram

 

«Western Union» працює на ринку фінансових послуг більше 150 років. Сьогодні, послуги компанії надаються через мережу з майже 550 000 пунктів обслуговування в більш ніж 200 країнах. Переказ, як правило, доступний для отримання одержувачами через декілька хвилин після відправлення, з урахуванням режиму роботи пунктів обслуговування Western Union, де відбувається виплата.  Відправлення та отримання коштів в рамках послуги грошових переказів Western Union  може бути здійснене у більшості пунктів обслуговування Western Union  по всьому світу.  Деякі пункти обслуговування працюють цілодобово. 

Валюта переказу: долар США, євро та російський рубль.

Представництва «Western Union»

Тарифи WESTERN UNION з 17.07.2019

 

Welsend – це міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснити перекази, як по території України, так і за її межами. Переказ готовий для виплати відразу (в режимі on-line) після відправлення. За допомогою cистеми Welsend можна, як надіслати, так і отримати переказ. Система Welsend представлена на території України та за її межами. З учасниками/партнерами системи Welsend можна ознайомитися на сайті Welsend. З переліком пунктів обслуговування можна ознайомитися на сайті Welsend, вкладка «Найближче-Відділення». Система Welsend співпрацює з міжнародною платіжною системою IntelExpress. Комісію за переказ коштів по системі Welsend сплачує відправник переказу. Комісія за відправлення переказу залежить від суми та напрямку. Зменшити розмір комісії за відправку переказу у гривні можливо за допомогою  «Карти Клієнта», яку  отримує клієнт при накопиченні відповідної суми відправлених переказів або при відправлені переказу на значну суму. 

Також, система Welsend дозволяє здійснювати переказ коштів на будь-яку платіжну картку українського банка емітента. Для здійснення такого переказу, клієнту необхідно звернутись в будь-який пункт обслуговування клієнтів системи Welsend. Грошові кошти будуть доступні одержувачу відразу ж після їх зарахування. 
Надісланий переказ в системі Welsend доступний до виплати протягом 30 календарних днів з дати відправлення переказу.

Валюта переказу: гривня, долар США, євро та російський рубль.

Служба підтримки Welsend: 0 800 309-000; +380 44 494-46-50

Тарифи Welsend

 

INTELEXPRESS - це міжнародна система грошових переказів для фізичних осіб. В даний час INTELEXPRESS обслуговує перекази в більш ніж 70 країнах по всьому світу. Система INTELEXPRESS має власну мережу в Греції, Грузії, Великобританії та Італії, а також широку партнерську мережу по всій Європі та країнах Азії. За допомогою власних пунктів обслуговування і партнерської мережі користувачі системи INTELEXPRESS мають можливість здійснювати перекази по всьому світу. Переказ доступний для виплати в системі INTELEXPRESS відразу після його відправки.

Валюта переказу: долар США, євро.

Служба підтримки INTELEXPRESS: +380 44 338 36 50
 
Тарифи INTELEXPRESS
 
 

Ria - третя за величиною в світі система грошових переказів для фізичних осіб та має мережу більш ніж 350 000 пунктів обслуговування в 151 країнах Європи, Америки, Східної Азії і Африки, а також on-line переказів з США на www.riamoneytransfer.com. Компанія входить в групу Euronet Worldwide. RIA є найпопулярнішою системою переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії. Відправлення та виплата грошових коштів за кордон здійснюється протягом декількох хвилин в євро, доларах США. Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі RIA доступний до виплати протягом 30 календарних днів з дати відправлення переказу. Повний список країн і перелік пунктів обслуговування на сайті

Валюта переказу: долар США, євро.

Служба підтримки RIA +34 917 613 760

Тарифи RIA

 

 

Інноваційний сервіс MONEGO - це можливість миттєвого поповнення карток платіжних систем VISA і MasterCard на картку будь-якого банку України лише за 2 хвилини.

 

Переваги MONEGO:

 • Миттєве зарахування: гроші будуть зараховані отримувачу протягом двох хвилин.
 • Зручно: кошти можна переказати на карту будь-якого банку України.
 • Просто: для здійснення переказу необхідно знати лише номер карти отримувача (16 цифр).
 • Безпечно: грошові перекази здійснюються через міжнародні платіжні системи MasterCard Worldwide та Visa Inc.
 • Комісія складає 1% + 5 гривень.

Коли допоможе ця послуга:

 • Необхідно терміново поповнити свою картку іншого банку.
 • Необхідно терміново поповнити картку рідних або близьких в іншому банку.
 • Необхідно терміново поповнити картку для сплати за товари чи послуги.

Перекази до 15 тисяч гривень здійснюються без надання документів, на суму вище та до 50 тисяч гривень (за один раз) - при наявності документа, що посвідчує особу (паспорт)

Валюта переказу: гривня.
 
Служба підтримки MONEGO: + 380 44 502 50 11
 
 

Для відправки грошей Вам необхідно:

 • мати при собі паспорт або посвідчення особи;
 • повідомити співробітникові банку суму і валюту, яку Ви хочете відправити, країну призначення, ім'я та прізвище одержувача.
 • вибрати валюту виплати. Список можливих на виплату валют Вам надасть співробітник банку;
 • внести в касу банку гроші, які Ви хочете відправити, і комісію за відправку. Комісія зазвичай сплачується в гривні за курсом НБУ;
 • співробітник банку надасть контрольний номер переказу, який підтверджує, що відправка переказу завершена;
 • повідомити Отримувачу контрольний номер переказу. Ні в якому разі не повідомляйте контрольний номер переказу третім особам;
 • всього через кілька хвилин гроші будуть доступні на виплату в будь-якому пункті відповідно до призначення грошового переказу.

При одержанні переказу Вам необхідно:

 • мати при собі паспорт або посвідчення особи;
 • повідомити співробітникові банку контрольний номер переказу;
 • підписати форму на «отримання» і отримати кошти.

Порядок (умови) здійснення переказу грошових коштів.

Види валют переказів  за платіжними системами.

Дані платіжних організацій платіжних систем.

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами міжнародних платіжних систем.

Строк  зарахування коштів отримувачу: отримати переказ можна вже за декілька хвилин після його відправки.

*в колонці «перелік послуг» - «повний перелік послуг для юридичних та фізичних осіб»