Депозитарні послуги

Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» є учасником фондового ринку України. Банк має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (АЕ №263254 від 03.09.2013) на право здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів — депозитарної діяльності депозитарної установи. У зв’язку з цим, пропонуємо надання послуг нашим банком по депозитарному обслуговуванню як депозитарної установи.

Депозитарна установа АТ «КІБ» співпрацює з усіма діючими депозитаріями України, а саме: Депозитарієм Національного Банку України для обліку муніципальних та державних цінних паперів та ПАТ «Національний депозитарій України» для обліку корпоративних цінних паперів. У зв’язку з цим, пропонуємо надання нашим Банком послуг з депозитарного обслуговування, зокрема:

  • відкриття рахунків у цінних паперах юридичним особам: страховим компаніям, емітентам, резидентам й нерезидентам, безпосередньо або через керуючого;
  • обслуговування обігу цінних паперів на рахунках у цінних паперах: обслуговування операцій з цінними паперами клієнтів на біржовому та позабіржовому ринку, зарахування, списання, переказ, постачання цінних паперів проти платежу, обмеження цінних паперів в обігу;
  • здійснення обліку: державних, муніципальних та корпоративних цінних паперів;
  • інформаційне обслуговування: надання депонентам виписок з рахунку у цінних паперах, довідок та іншої інформації стосовно цінних паперів на ринку, підготовка облікових реєстрів.

Доручаючи Акціонерному товариству «Комерційний Індустріальний Банк» проведення депозитарних операцій, ви довіряєте стабільному, надійному та відповідальному партнеру, який діє оперативно та з мінімальними витратами.

ComInBank завжди прагне надавати високоякісні послуги для своїх партнерів. При цьому, ми гарантуємо кваліфіковану консультаційну підтримку з боку спеціалістів та практичну можливість організувати та виконати необхідні дії, згідно з Вашими розпорядженнями.

Контактні особи від банку: Лашевська Лариса Василівна, Середюк Олена Миколаївна
Місцезнаходження: м. Київ, Предславинська, 28, 8 поверх
Ел.адреса: [email protected] Телефон: (044) 586-54-93

 


Онлайн заявка

Шановний клієнт!

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, стосовно запропонованої послуги, будь-яким зручним для Вас способом.

Окрім онлайн-замовлення, Ви можете завітати до наших відділень або зателефонувати до Контакт-центру (безкоштовно по Україні):

0 800 501 200 (цілодобово)